Maden İşletmeciliği

Agrega Madeni ve Taş Kırma tesislerimizle üretime devam ediyoruz.

 

Tesislerimiz

Beton üretiminin ham maddesi olan Agrega'yı kendi tesislerimizde çıkartıyoruz. 160 Hektar büyüklüğünde, yıllık 6.000.000 Ton üretim kapasitesi ile İstanbul Avrupa Yakasının en büyük kapasiteli tesisi. 

 

.

Maden İşletmeciliği Faaliyetlerimiz

Ana faaliyet konumuz olan hazır beton üretimi ve satışının yanında, betonun hem kalitesini hem maliyetini etkileyen agregayı da kendi bünyemizde üretiyoruz. Böylece beton üretimi konusunda önemli bir rekabet ve kalite avatajı yakalıyoruz.

Yıllık 6.000.000 ton agrega üretim kapasitesine sahip  2 Taş Kırma tesisisimiz ile İstanbul Avrupa Yakasının en yüksek kapasiteli Agrega Maden Ocağı işletmeciliğini gerçekleştiriyoruz.

Yaklaşık 160 hektar büyüklüğünde ki maden sahamızda, İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından hazırlanmış Ekim 2018 tarihli Rezerv Raporuna göre; 270 milyon ton Agrega rezervi olduğu tespit edilmiştir.

 

Bizi Yakından Tanıyın

Yatırımcı İlişkileri

Uyguladığı kurumsal yönetim değerleri ve güvene dayanan birliktelikleriyle Boğaziçi Beton, yatırımcı ilişkilerini uluslararası standartlarda arttırmayı hedefliyor.

 

Ürünlerimiz

Başta TS EN 206 ve ulusal eki kapsamına uygun tüm beton sınıfları olmak üzere, özel üretim betonlarımızı sizlere sunuyoruz.

 

 

Kalite ve Çevre Politikamız

Kurumumuz gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

 

 

©2021. Copyrigt. All Rights Reserved.